Twin City Lab

 

Лабораторія Twin City зміцнює партнерські стосунки між містами, надає можливість міським громадам та просуває новий рівень міжнародного обміну за межі сучасних стандартів. Ми вважаємо, що динамічні та яскраві стосунки засновані на надійних мережах та відданих спільнотах – та на ваших інноваційних ідеях.

У 2019 році ми заклали основу для активностей Twin City Lab.

Ми почали з Twin City BarCamp у Мінську для обміну найкращими практиками, розробки інноваційних форматів, а також просіювання та планування міського ландшафту. Зараз ми працюємо над набором цифрових інструментів, щоб надавати матеріали, путівники та навчальні посібники.

У 2020 році лабораторія Twin City підтримує та тренує міста-побратими, надаючи семінари для інкубаторів, потенційний аналіз та майстер-класи для пілотних міст.

Этап 3 
Twin City Booster

Серія воркшопів Прискорювача міст побрадтимів з Лютого по Листопад 2020 року

Лабораторія Twin City переходить до наступного етапу. Розробивши інноваційніформати та орієнтовані на майбутнє підходи для просування містпобратимів вперед, ми пропонуємо містампобратимам подати заявку на наш семінарпрактикумПрискорювач містпобратимів

Разом з вами ми визначимо нові теми, вивчимо потенціал ваших міст та міськихгромад та підтримаємо вас у впровадженні нових форматів та інтеграції новихгравців у вашу роботу містпобратимів.

Этап 2
Twin Ciyt toolbox

Інструментарій для міст-побратимів 

Надихнувшись і наповнившись купою нових ідей, форматів, спільного досвіду, ми налаштовуємо наш цифровий інструментарій Міст-Побратимів. Він надасть путівники, навчальні посібники, формати подій та інноваційні ідеї для заходів міст-побратимів.

І він буде зростати, тому що інструментарій буде відкритим та інтерактивним.

Ви можете увімкнути, додати, поділитися та обговорити в будь-який час.

Этап 1
BarCamp

BarCamp Міст-побратимів 09/2019

Першою великою подією в лабораторії Twin City був Twin City-BarCamp.

BarCamp, що проходтив у Мінську, Білорусь, збирає творчі розуми та творців, які хочуть просувати роботу для братерства міст та інших партнерств.

ПРО ПРОЕКТ

Лабораторія Twin City – це проект Brains & Bridges для розширення партнерських відносин міст, сприяння міським громадам та виведення рівня міжнародного обміну за межі сучасних стандартів.

Після створення BarCamp для заходів Twin City ми розробляємо нові формати, путівники та кращі практики.

На 2020 рік лабораторія Twin City надає двом парам міст-побратимів можливість розвинути свої партнерські стосунки шляхом проведення низки семінарів та заходів у кожному місті-партнері. 

 

Brains & Bridges

 

Brains & Bridges – це міжнародна неурядова організація, що базується у Німеччині та займається питаннями співробітництва з некомерційними організаціями. Для проекту Twin City, Brains and Bridges співпрацює з різноманітними партнерами та однодумцями. Ми поділяємо думку про те, що сучасні міські партнерства потребують нових стимулів і рішень, що виходять за межі традиційної практики.

 

 

 

 

 

NKI

 

NKI – Нова культурна ініціатива – наша точка опори у Мінську:
партнер, який підтримуватиме нас у вирішенні повсякденних задач, надаючи консультаційну, логістичну та мережеву підтримку.
NKI приділяє велику увагу підтримці білоруського культурного середовища, а також культурному обміну на міжнародному рівні.

 

 

 

 

 

policult

 

Policult – установа, що базується у Берліні, добре відома своїми альтернативними форматами заходів, такими як BarCamps та своєю підтримкою громадських рухів у галузі комунікації, освіти, науки та технологій. 

 

__

 

Проект фінансуються за величезної підтримки Федерального міністерства закордонних справ.

 

Foreign Federal Office  

 

Команда

Ми є групою ентузіастів, які прагнуть просувати міжкультурні обміни та розвиток міст.

Ядро команди

policult

Gregor Büning

Керівник лабораторії, організатор колективної взаємодії і ентузіаст громадського суспільства

«Прочь с проторенной дороги!»

policult

Björn Müller-Bohlen

Концептуаліст і Наставник до глибини душі

«К взлету готов?»

Olga

Olga Kuznetsova

Connector and researcher, diving deep.

“Small is beautiful”

Ivan Makarov

Ivan Makarov

Coordinator making magic happen in Russia

“Because why not.“

Сергій Савчук

Сергій Савчук

Ведучий БарКемпу

«Краще запалити свічку, ніж проклинати темряву.»
(Китайська приказка)