Twin City Lab

 

Twin City Lab зміцнює партнерські відносини між містами-побратимами, розвиває міські спільноти і виводить обмін міжнародним досвідом на новий рівень. Ми віримо, що в основі динамічних і яскравих відносин лежать надійні зв’язки, активні спільноти, і ваші інноваційні ідеї.

У 2019 було закладено основу для активностей Twin City Lab.

Ми стартували з Twin City BarCamp в Мінську, де ділилися передовим досвідом, розвивали нові формати, вибудовували і оцінювали загальну картину братерства між містами. У нашому цифровому інструментарію (Toolbox) ми збираємо інноваційні проекти, методології, інструкції та поради щодо їх проведення.

➜ Tools & Resources

В 2021 Twin City Lab продовжить свою роботу. Тому ми подали заявку на продовження фінансування. Знову ж таки, наше основне завдання – підтримка та навчання міст-побратимів шляхом проведення семінарів-інкубаторів, і семінарів для розробників та аналізу потенціалу. А також, ми створили нашу нову Академію TCL, більш журналістський проект під назвою TCL Stories і, звичайно ж, наш TCL BarCamp.

ПРО ПРОЕКТ

Twin City Lab є проектом організації Brain and Bridges (Берлін) і організацій-партнерів.

 

Brains & Bridges

 

Brains & Bridges – це міжнародна неурядова організація, що базується у Німеччині та займається питаннями співробітництва з некомерційними організаціями. Для проекту Twin City, Brains and Bridges співпрацює з різноманітними партнерами та однодумцями. Ми поділяємо думку про те, що сучасні міські партнерства потребують нових стимулів і рішень, що виходять за межі традиційної практики.

 

 

 

 

 

NKI

 

NKI – Нова культурна ініціатива – наша точка опори у Мінську:
партнер, який підтримуватиме нас у вирішенні повсякденних задач, надаючи консультаційну, логістичну та мережеву підтримку.
NKI приділяє велику увагу підтримці білоруського культурного середовища, а також культурному обміну на міжнародному рівні.

 

 

 

 

 

policult

 

Policult – установа, що базується у Берліні, добре відома своїми альтернативними форматами заходів, такими як BarCamps та своєю підтримкою громадських рухів у галузі комунікації, освіти, науки та технологій. 

 

__

 

Проект фінансуються за величезної підтримки Федерального міністерства закордонних справ.

 

Foreign Federal Office  

 

Команда

Ми є групою ентузіастів, які прагнуть просувати міжкультурні обміни та розвиток міст.

Ядро команди

policult

Gregor Büning

Керівник лабораторії, організатор колективної взаємодії і ентузіаст громадського суспільства

«Прочь с проторенной дороги!»

policult

Björn Müller-Bohlen

Концептуаліст і Наставник до глибини душі

«К взлету готов?»

Olga

Olga Kuznetsova

Connector and researcher, diving deep.

“Small is beautiful”

Ivan Makarov

Ivan Makarov

Coordinator making magic happen in Russia

“Because why not.“